O nás

Majitel firmy, pan Doležal Jan starší, se věnuje opravám motorových vozidel celý život a podnikal v této oblasti již před revolucí. Firma v nynější podobě vznikla ihned po revoluci a je v provozu od 1.5.1990. Zpočátku jsme podnikali v menších prostorách v zadní části vlastního rodinného domu a mimo autoopravárenství jsme dělali i práce zámečnické, topenářské a instalatérské.

Pro velký a trvalý nárůst práce při opravách motorových vozidel jsme postupem času upustili od ostatních činností a věnujeme se jen opravě aut.

V roce 2003 jsme dílnu přestěhovali do nových prostorů ve Šlapanicích, které umožňují větší objem prací.

Firma má mimo majitele se synem další tři zaměstnance, ale stále si udržuje rodinný charakter, což se projevuje v osobním přístupu k zákazníkům. Každý zákazník může vozidlo v průběhu opravy vidět, hovořit přímo s mechanikem apod.

Snažíme se provádět komplexní služby tak aby zákazník v naší dílně provedl veškeré opravy a to po dohodě i v kooperaci. Máme zato, že si nevedeme špatně a jsme vždy připraveni vyhovět požadavkům zákazníků.

Naše koníčky

Rádi se účastníme srazů offroad vozidel a také motocyklů Ural a Dněpr. Zde se naplno projevuje naše láska k motorovým vozidlům všeho druhu.

Svatba po našem